fbpx
×

Oksijen Terapi o2 toDerm

Oksijen Terapi o2 toDerm

Oksijen terapisi, cilt bakımında kapsamlı ve yenilikçi bir yaklaşım sunan özel bir yöntemdir. Bu yöntem, cildinize tazelik ve gençlik kazandırmak amacıyla özel bir oksijen karışımının uygulanmasını içerir. Oksijenin cilde doğrudan uygulanması, hücrelerin daha fazla oksijenle beslenmesini sağlar, böylece cildin canlanması, yenilenmesi ve gençleşmesi hedeflenir.

Oksijen terapisi sırasında, önce cilt temizlenir ve ardından özel bir oksijen maskesi veya başlık cilde uygulanır. Bu uygulama sırasında cilt, oksijenle zenginleştirilmiş bir serumla da beslenir. Oksijenin cilde nüfuz etmesi, cildin hücresel metabolizmasını artırarak kollajen ve elastin üretimini tetikleyebilir.

Eşsiz Bir Hizmet İçin Randevu Al

Siz de kendinizi özel hissetmek ve güzellik yolculuğunuzda en iyi deneyimi yaşamak ve uzmanlarımızın deneyimi ve özenli yaklaşımıyla size özel tasarlanmış hizmetlerimizden yararlanmak için randevu talebinde bulunun. Güzellik ve estetik hedeflerinizi paylaşın, isteklerinizi anlatın, ve sizin için en uygun tedavi planını oluşturmak için uzmanlarımızla iletişime geçin. Randevu almak için bize ulaşın ve kendinizi en iyi versiyonunuzla buluşturmanın keyfini çıkarın.

Randevu Formu